قوانین

قوانین

قوانین سایت کشاورزیار

دسترسی به سایت

دسترسی به سایت کشاورزیار از طریق آدرس www.keshavarzyar.ir خواهد بود و همه افراد اعم از بازدید کنندگان سایت و افراد عضو شده می‌توانند از اطلاعات، ویدئوها و خدمات سایت به صورت رایگان استفاده کنند، فقط برخی از دوره های آموزشی، دوره های آموزشی یا خدماتی مانند نوشتن طرح های توجیحی یا شرکت در دوره های آموزشی یا هواشناسی نیازمند عضویت و پرداخت حق مشاوره خواهند بود.

نحوه عضویت در سایت

بالای صفحه اصلی سایت سمت راست گزینه عضویت وجود دارد که با کلیک روی آن و با وارد کردن اطلاعات درخواست شده می‌توانید عضو سامانه کشاورزیار شوید و از اطلاعات داخل پنل خود استفاده کنید. در سایت اصلی برخی از خدمات مانند هواشناسی یا دوره های آموزشی هم نیاز به عضویت دارند که به صورت خودکار به آن هدایت می‌شوید.

خدمات و محتوای سایت

آموزش: به صورت محتوای متنی و ویدئویی که در صفحات مختلفی وجود دارند و رایگان هستند. خدمت هواشناسی: رایگان و خدمت ارسال پیامک پیش بینی هواشناسی اختصاصی برای هر فرد و شهر خاص و بسته به نوع فعالیت نیاز به ثبت نام در سایت دارد. فروشگاه: امکان بررسی و مشاهده محصولات و نهاده های کشاورزی برای همه کاربران رایگان است. امکان ثبت محصول یا نهاده برای کاربر(بهره بردار) یا فعال اقتصادی نیاز به ثبت نام و پرداخت حق مشاوره دارد. استفاده از خدمات مشاوره متنی کشاورزیار که روی سایت وجود دارد به صورت رایگان است و خدمات مشاوره تلفنی و پیامکی که با شماره 90009876 انجام می‌شود نیازمند عضویت و پرداخت حق عضویت است.

مالکیت حقوقی سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد متعلق به سامانه کشاوریار است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نیست و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. به دلیل اختصاصی بودن محتوای سایت برای هر گونه استفاده از محتوای این سایت ذکر منبع و یا کسب اجازه از مدیر سایت الزامی است. در صورت استفاده تجاری و بدون کسب اجازه از محتوای این سایت، به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.

حریم خصوصی کاربران

تمامی اطلاعات وارد شده مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و ... کاملا محرمانه نزد ما حفظ خواهد شد واطلاعاتی مانند IP نزد سرویس های آمارگیری گوگل برای افزایش رضایت مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قوانین و مراحل استفاده از فروشگاه اینترنتی

ثبت، پردازش و ارسال سفارش روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در کشور است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. کاربران فروشگاه اینترنتی کشاورزیار در تمام ساعات شبانه روز قادر به ثبت خرید و یا ثبت محصول هستند، ولی پردازش در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش انجام خواهد شد. تیم پشتیبانی کشاورزیار از ساعات 9 صبح تا 17 بعد از ظهر روزهای کاری با شماره تماس 90009876 پاسخگوی مشتریان محترم برای راهنمایی خواهند بود. همه سفارشات ثبت شده هر روز بوسیله مدیر فروشگاه بررسی شده و وضعیت موجود یا نا موجود بودن، وضعیت سفارش یا زمان ارسال در صورت نیاز به اصلاح بوسیله پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

فروش و تحویل سفارش

زمان و آدرس دقیق با کد پستی و شماره همراه و مشخصات سفارش دهنده برای تحویل بهتر سفارش توسط کاربر سفارش دهنده به طور کامل در فرم ثبت سفارش ثبت شود. در صورت حاضر نبودن کاربر برای تحویل سفارش کالا به انبار فروشنده برگشت داده شده و کارشناسان برای تمدید تاریخ جدید ارسال با کاربر تماس خواهند گرفت. روش های ارسال کالا با توجه به محل انبار کشاورزیار یا تامین کننده، وزن، حجم و نوع کالا ممکن است متفاوت باشند مانند پست جمهوری اسلامی، تیپاکس، باربری‌های مجاز کشور، پیک، اسنپ و ... که همگی در زمان سفارش قابل انتخاب می‌باشند. در صورتی که بنابه هر دلیلی مانند اتمام موجودی انبار تامین کننده یا خطای سیستمی در زمان سفارش و عدم نمایش اتمام موجودی یا حوادث غیر منتظره، تامین کننده نتواند کالای مورد نیاز را تامین کند هر چه سریعتر مراتب به کاربر سفارش دهنده اطلاع رسانی شده و وجه به حساب خریدار واریز می‌گردد. قبل از سفارش در سایت حتما ابتدا عضو سامانه کشاورزیار شوید. کاربر در زمان ثبت نام باید گزینه من بالاتر از 18 سال هستم را تیک بزند. سفارش دهنده در زمان تحویل کالا ملزم به امضای برگه تحویل و امضای آن به صورت کاغذی یا ثبت در نرم افزار خواهد بود

مراحل ثبت نام و ثبت سفارش
  1. ثبت نام یا ورود با اسم کاربری
  2. رفتن به صفحه فروشگاه اینترنتی
  3. رفتن به صفحه فروشگاه اینترنتی
  4. رفتن به صفحه فروشگاه اینترنتی
انتخاب کالای مورد نظر

بعد از کلیک روی کالای مورد نظر به صفحه توضیحات و مشخصات کالا می‌روید و پس از بررسی مشخصات کالا، عکس ها و نظرات گزینه افزودن به سبد کالا را میزنیم. بعد از انتخاب تمام کالاها به صفحه سبد کالا رفته و بعد از مرور آن و تغییرات لازم به مرحله پرداخت نهایی وارد می‌شوید.

روش های پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه کشاورزیار:

  1. پرداخت آنلاین
روش های ارسال

روش های ارسال کالا با توجه به محل انبار کشاورزیار یا تامین کننده، وزن، حجم و نوع کالا ممکن است متفاوت باشند مانند پست جمهوری اسلامی، تیپاکس، باربری‌های مجاز کشور، پیک، اسنپ و ... که همگی در زمان سفارش قابل انتخاب می‌باشند. در صورتی که سفارش دهنده از تامین کنندگان همان شهر کالا بخرد از طریق تیپاکس، پیک یا اسنپ همان شهرها ارسال خواهد شد. کد ارسالی مرسوله پست یا کد رهگیری تیپاکس بعد از ارسال بار خدمت شما پیامک خواهد شد. در مورد سفارشات ارسال شده با باربری بعد از ارسال، لینک عکس رسید برای شما پیامک خواهد شد.

هزینه ارسال

به دلیل سنگین بودن برخی کالاها و نهاده‌ها ممکن است در برخی موارد ارسال کالا با پست یا تیپاکس ممکن نباشد(مانند خرید 1 تن کود مرغی یا خرید 2 تن سیب قرمز) هزینه ارسال سفارشات در زمان نهایی شدن سفارش بصورت اتوماتیک محاسبه و در قیمت نهایی منظور میگردد. در این صورت گزینه ارسال با پست، پیک یا اسنپ فعال نمی‌باشد. در صورت انتخاب گزینه ارسال با باربری، پیک، پست یا تیپاکس پرداخت هزینه بعد از دریافت کالا می‌باشد.

مدت زمان تحویل کالا
  • مدت زمان تحویل کالاها برای خریدارانی که از تامین کنندگان همان شهر خرید کنند 1 تا 3 روز کاری است.
  • با انتخاب روش ارسال تیپاکس، در صورتیکه سفارش قبل از ساعت 15 نهایی شده باشد در همان روز به تیپاکس تحویل داده خواهد شد و پس از این ساعت در اولین روز کاری بعد تحویل خواهد گردید.
  • سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 11:30 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.
  • شرکت پست نیز معمولاً 24 تا 48 ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.
  • در مورد بارهای سنگین و با حجم زیاد که با باربری ارسال می‌شوند ممکن است بین 2 تا 7 روز بسته به مسافت به دست خریدار برسد.
خدمات پس از فروش

در صورت هر گونه اشتباه از سوی کشاورزیار یا تامین کننده اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاح دید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه را به مشتری عودت خواهند داد. راهنمایی و مشاوره برای خرید امکان پاسخگویی به سوالات خریداران درباره محصولات، نحوه سفارش، تعیین سایز و موارد دیگر، با شماره داخلی های مختلف کشاورزیار از خط 90009876 از ساعت 9 تا 17 وجود دارد.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت. هنگامی که سفارش تحویل گرفته می‌شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می‌گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند. در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاح دید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می‌دهند. در این حالت مشتری هیچگونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape

در سایت ما عضو شوید

برای عضویت در خبرنامه کشاورزیار شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کنید

در حال تماس ...